wtorek, 29 września 2020 11:55

Przekazanie maseczek

 

Przekazanie maseczek

 

 

W ramach wspólnej akcji Ministerstwa Sprawiedliwości i Służby Więziennej pod hasłem „Resort Sprawiedliwości Pomaga”, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Łupkowie przekazali wczoraj (28.09.2020 r.) 2000 sztuk maseczek ochronnych dla Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem.

Wszystkie uszyte i wyprodukowane materiały przekazane zostały nieodpłatnie, zgodnie z ideą tej akcji. Na ręce burmistrza maseczki przekazał dyrektor Zakładu Karnego w Łupkowie płk Adam Zarzyczny oraz kpt. Katarzyna Bolek.
- Cieszę się, że instytucje państwowe w obliczu pandemii nie pozostają obojętne i podejmują działania profilaktyczne. Dzięki wspólnej akcji Ministerstwa Sprawiedliwości i Służby Więziennej to, co niezbędne i obowiązkowe trafi do naszych gminnych jednostek. Dziękujemy również Panu Marcinowi Warchołowi - Ministrowi Sprawiedliwości za pomoc w pozyskaniu tych maseczek - mówi Waldemar Grochowski, burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.
Przekazane maseczki zostaną przekazane do gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, Ośrodka Pomocy Społecznej w Rudniku nad Sanem, jednostek oświatowych, żłobka oraz gminnych jednostek organizacyjnych.

IMG_2519IMG_2522IMG_2528IMG_2537IMG_2547