środa, 28 października 2020 08:26

Remiza OSP


Remiza OSP
Rudnik nad Sanem
- otwarcie ofert
W poniedziałek (26 października 2020 r.) w Urzędzie Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem odbyło się otwarcie ofert na „Budowę remizy OSP w Rudniku nad Sanem”. Łącznie wpłynęło dziesięć ofert, w tym jedna została złożona po wyznaczonym terminie. Najtańsza propozycja budowy tej inwestycji opiewa na kwotę 1 285 177,50 zł, natomiast najdroższa na 1 833 064,63 zł.
- Cieszę się, że zainteresowanie przetargiem było tak duże. Mam nadzieję, że szybko uda się zakończyć procedurę przetargową i firma z najkorzystniejszą ofertą podpisze z nami umowę. Najważniejsze jest jednak to, że zmieściliśmy się w budżecie - mówi Waldemar Grochowski, burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem. Jednocześnie dodaje, że nowy projekt zachwyca innowacjami i przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, które niewątpliwie ułatwią funkcjonowanie jednostce.
Podpisanie umowy jest planowane na połowę listopada. Prace muszą rozpocząć się jak najszybciej, bo zgodnie z jej zapisami, firma będzie miała niespełna 12 miesięcy na wybudowanie strażnicy.